Vi ønsker å informere om en viktig endring i vår selskapsstruktur fra 1.oktober der våre seskaper.
H-fasader Glassteam AS (org nr 912 792 307) og H-fasader Bue Aluminium AS (org nr 982 350 026) fusjoneres inn i H-fasader AS ( tidligere H-fasader Stette AS) (org nr 852 072 202).
Hva betyr dette som kunde og leverandør?
1. Ny juridisk avtalepartner, alle eksisterende kontrakter, forpliktelser og avtaler vil fra og med 1. oktober formelt overtas av H-fasader AS (org nr 852 072 202) Det er ingenting du som kunde må gjøre i den forbindelse.
2. Fakturering. Fakturering og dokumentasjon vil fra samme dato utstedes fra H-fasader AS.
H-FASADER AS
STETTE NÆRINGSOMRÅDE 15
6260 SKODJE
ORG. NR. 852 072 202
Vi ber om at dette oppdateres i deres systemer.
3. Betaling og nytt kontonummer.
FAKTURA DATERT FØR 1. OKTOBER:
BETALES TIL KONTONUMMER ANGITT PÅ FAKTURA.
FAKTURA DATERT ETTER 1. OKTOBER:
ALLE VÅRE KUNDEFORDRINGER ER FRA 1. OKTOBER OVERDRATT TIL DNB BANK ASA, ORG.NR 984 851 006, I HENHOLD TIL
FORDRINGSKREDITTAVTALE SOM OMFATTER ALLE VÅRE KUNDEFORDRINGER DATERT ETTER 1. OKTOBER. OPPFØLGING AV
VÅRE FORDRINGER FRA 1. OKTOBER ER OVERLATT TIL SVEA BANK AB, FILIAL I NORGE, ORG.NR 927 869 187. BETALING MED
FRIGJØRENDE VIRKNING KAN ALENE SKJE TIL BANKKONTO 1520.21.70444, IBAN NO9315202170444, BIC DNBANOKK.
4. Kundeforhold og kontaktpersoner. Det vil ikke skje noen endringer i deres kjente kontaktpersoner som følge av denne fusjonen. Vår daglige drift fortsetter fra sine respektive lokasjoner, og vårt engasjement for kundetilfredshet forblir uendret.
Vi ser på denne fusjonen som et viktig steg for å styrke vår samlende kompetanse, leveransekraft, forenkle kommunikasjon, og sikre at vi også i fremtiden leverer produkter og tjenester av høy kvalitet.
Vi takker for tilliten, og ser frem til å fortsette vårt gode samarbeid som H-fasader AS.
Dersom dere har spørsmål, er dere hjertelig velkommen til å ta kontakt med deres faste kontaktperson, eller med CEO Karl Jørgen Hurlen på mail karl.jorgen.hurlen@hfasader.no eller telefon 91 78 98 77
Hva betyr dette som leverandør?
Vi ber om at dere oppretter H-fasader i deres fakturerings - og leveransesystemer om dere ikke har denne registrert allerede.
VI FORETREKKER FAKTURA MOTTATT SOM EHF.
FOR LEVERANDØRER SOM SENDER FAKTURA SOM PDF, BER VI OM AT DISSE FRA NÅ AV SENDES TIL:
HFASADER-EXTERNAL@MAIL.SIGNUP.READSOFTONLINE.COM
ALLE FAKTURA MÅ MERKES MED NAVN PÅ BESTILLER OG ORDRENUMMER / PROSJEKTNR.
Med vennlig hilsen
Karl Jørgen Hurlen
CEO, H-fasader AS